Alle timer

TIMEPLAN VÅR 2019

GJELDER FRA 7.januar – 24.juni(med forbehold om endringer)

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag
06.00
Spinning
06.30
07.15
Øyvind
Spinning
06.45
07.30
Øyvind
07.00
08.00
09.00
10.00
Zumba® Gold
10.00
10.45
Anki
Zumba® Gold
10.00
10.45
Anki
11.00
Zumba® Fitness
11.00
12.00
Rullering
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Spinning
17.00
17.45
Camilla
Spinning
17.00
17.45
Camilla
18.00
Piloxing
18.00
19.00
Merethe
M-R-L
18.00
18.45
Anki
Slynge
Max 10 deltakere
18.00
18.55
Tor-Aage
Styrke og kondis
18.00
19.00
Øyvind
19.00
Zumba® Fitness
19.00
20.00
Merethe
Zumba® Toning
19.00
19.55
Rullering (Øyvind/Unni)
Zumba® Fitness
19.00
19.55
Unni
Zumba® Fitness
19.00
20.00
Merethe
20.00
Yoga
Styrke og smidighet
20.00
21.00
Beate
Yoga
Sirkulasjon og avspenning
20.00
21.00
Beate

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag
18.00
M-R-L
18.00
18.45
Anki

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag
18.00
Piloxing
18.00
19.00
Merethe

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag
18.00
Slynge
Max 10 deltakere
18.00
18.55
Tor-Aage

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag
06.00
Spinning
06.30
07.15
Øyvind
Spinning
06.45
07.30
Øyvind
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Spinning
17.00
17.45
Camilla
Spinning
17.00
17.45
Camilla

Mandag

Onsdag

Fredag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag
10.00

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag
18.00
Styrke og kondis
18.00
19.00
Øyvind

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag
20.00
Yoga
Styrke og smidighet
20.00
21.00
Beate
Yoga
Sirkulasjon og avspenning
20.00
21.00
Beate

Tirsdag

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag
11.00
Zumba® Fitness
11.00
12.00
Rullering
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
Zumba® Fitness
19.00
20.00
Merethe
Zumba® Fitness
19.00
19.55
Unni
Zumba® Fitness
19.00
20.00
Merethe

Mandag

Onsdag

Torsdag

Lørdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag
10.00
Zumba® Gold
10.00
10.45
Anki
Zumba® Gold
10.00
10.45
Anki

Mandag

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag
19.00
Zumba® Toning
19.00
19.55
Rullering (Øyvind/Unni)

Tirsdag

No events available!

Zumba®Fitness: Dans med innslag av aerobic til latinamerikanske rytmer.
Zumba® Gold: som Zumba®Fitness, men i roligere tempo. Passer for nybegynnere.
Zumba®Toning: bruker Toning sticks(lette vekter) i timen.
Slynge: Styrketrening for hele kroppen i slynger.
Spinning: Intervalltrening på sykkel til musikk.
Stabilitet og balanse: Rolig time med fokus på balanse og kjernemuskulatur.
Yoga, styrke og smidighet: fokus på kjernemusklatur, balanse og pust.
Yoga, sirkulasjon og avspenning: fokus på avspenning og pust.
Styrke og kondis: I skjønn forening(*Strong).
M-R-L: Intens time for mage, rompe og lår(med vekter).
Piloxing: En god blanding av boxing, pilates og elementer fra dans.