Alle timer

TIMEPLAN VÅR 2020

Gjelder fra 06.01.20-22.06.20(med forbehold om endringer).

MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdag
06.00
Spinning
06.30
07.15
Ida
Spinning
06.45
07.30
Ida
07.00
08.00
09.00
Spinning
09.00
09.45
Ida
10.00
Zumba® Gold
10.00
10.45
Anki
Zumba® Gold
10.00
10.45
Anki
11.00
Zumba® Fitness
11.00
12.00
Rullering
12.00
Yoga- for Alle
12.00
13.00
Kristin
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Spinning
17.00
17.45
Camilla
Spinning
17.00
17.45
Camilla
Yoga- for Alle
17.00
17.55
Kristin
18.00
Piloxing
18.00
18.55
Merethe
M-R-L
18.00
18.45
Anki
Boot Camp
18.00
18.30
Utetrening

Zumba® Fitness
18.00
18.55
Unni
STRONG®
18.00
18.55
Øyvind
19.00
Zumba® Fitness
19.00
20.00
Merethe
Yoga- for Alle
19.00
20.00
Beate
Yoga- for Alle
19.00
20.00
Beate
Zumba® Fitness
19.00
20.00
Merethe

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdag
18.00
Boot Camp
18.00
18.30
Utetrening

Onsdag

MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdag
18.00
M-R-L
18.00
18.45
Anki

Tirsdag

MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdag
18.00
Piloxing
18.00
18.55
Merethe

Mandag

MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdag
06.00
Spinning
06.30
07.15
Ida
Spinning
06.45
07.30
Ida
07.00
08.00
09.00
Spinning
09.00
09.45
Ida
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Spinning
17.00
17.45
Camilla
Spinning
17.00
17.45
Camilla

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdag
10.00

Tirsdag

Torsdag

MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdag
18.00
STRONG®
18.00
18.55
Øyvind

Torsdag

MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdag
12.00
Yoga- for Alle
12.00
13.00
Kristin
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Yoga- for Alle
17.00
17.55
Kristin
18.00
19.00
Yoga- for Alle
19.00
20.00
Beate
Yoga- for Alle
19.00
20.00
Beate

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdag
11.00
Zumba® Fitness
11.00
12.00
Rullering
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Zumba® Fitness
18.00
18.55
Unni
19.00
Zumba® Fitness
19.00
20.00
Merethe
Zumba® Fitness
19.00
20.00
Merethe

Mandag

Onsdag

Torsdag

Lørdag

MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdag
10.00
Zumba® Gold
10.00
10.45
Anki
Zumba® Gold
10.00
10.45
Anki

Mandag

Onsdag

No events available!

Zumba®Fitness: Dans med innslag av aerobic til latinamerikanske rytmer.
Zumba® Gold: som Zumba®Fitness, men i roligere tempo. Passer for nybegynnere.
Zumba®Toning: bruker Toning sticks(lette vekter) i timen.
Slynge: Styrketrening for hele kroppen i slynger.
Spinning: Intervalltrening på sykkel til musikk.
Stabilitet og balanse: Rolig time med fokus på balanse og kjernemuskulatur.
Yoga, styrke og smidighet: fokus på kjernemusklatur, balanse og pust.
Yoga, sirkulasjon og avspenning: fokus på avspenning og pust.
Styrke og kondis: I skjønn forening(*Strong).
M-R-L: Intens time for mage, rompe og lår(med vekter).
Piloxing: En god blanding av boxing, pilates og elementer fra dans.
Boot Camp: Vi trener ut m/bildekk, tau, slegger
STRONG: Høy intensitets time